...или войдите через аккаунт соцсети

Зарегистрироваться Забыли?

Футбол


25 июня 2017 (21:07)

Станимир Стойлов: «Поле не позволяет играть в быстрый и умный футбол»

Станимир Стойлов: «Поле не позволяет играть в быстрый и умный футбол»

Главный тренер «Астаны» Станимир Стойлов прокомментировал игру Премьер-Лиги с кокшетауским «Окжетпесом» — 3:0. 

— Я думаю, что это была тяжелая игра по нескольким причинам. Первая — противник играл в пять защитников, хорошо оборонялся. Вторая — поле не позволяет играть в быстрый и умный футбол. Третья — жара, но мои футболисты нашли решение этой проблемы. Играли хорошо, создали моменты и забили. У противника был успешным только первый тайм. Победа наша, я думаю, заслуженна. 

okzhetpes.kz

Комментарии

Комментировать могут только авторизованные пользователи, или зарегистрируйтесь

...или войдите через аккаунт соцсети

  • На Астана- арена поет Димаш народу нужно хлеба и зрелищ))))! Придется играть на запасном...Ответить

    • 25 июня 2017, 23:34
    • Казахстан
    • 1 запись
    • 2668 дней на портале
  • Первая причина это я, А вторая все твои поля, Третья твоя новая трава, Всё это понятно без слов. Четвёртая причина это жара, Кто прав, кто виноват - не разберёшь, Ответить

    • 25 июня 2017, 23:28
    • 307 записей
    • 2876 дней на портале
  • для Болельщик-ветеран:«Ау, акылсыз Акылбек! Несине "Саян, Саян" деп Стойловка боска тиисесин. Астана-Арена Саяндики де, Стойловтики де емес екенинен хабарын бар ма?! болса Стойловтын айтканынын магнасы "мен казактарды тусинбеймин, миллиондап акша жумсап стадион салады да, онда Европа денгейинде ойын корсетип журген командага футбол ойнатпай консерт коюга пайдаланад" екенин акылын болса тусинер един»

    сол сен сиякты астаналыктармен,оган коса Саяны бар Стойловы бар солардын кесиринен осындай огород ойын аланында откизип,еще билмей отырганы жок Стойловтын алан нашар болды дегени Елге кулкили емес пе.Ал ПФЛК нын али ана аланды жаппай устап отырганыда кулкили екен.ФК Астананын запасной аэродромы болгасын жаппаганы шыгар.Стойов 3:0 есебимен утты,пресухада айтпай ак койсада болады гой алан нашар болды деп.Ол ойлап калганы болды гой Кокшетауда ойнаган шыгармыз депОтветить

    • 25 июня 2017, 22:19
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3283 дня на портале
  • для Акылбек:«Экспо отип жатыр соган байланысты Астана Арена футбол аланы коньцерт коятын улкен театрга айналып кетти дейтин шыгар Саян мырза»

    Ау, акылсыз Акылбек! Несине "Саян, Саян" деп Стойловка боска тиисесин. Астана-Арена Саяндики де, Стойловтики де емес екенинен хабарын бар ма?! болса Стойловтын айтканынын магнасы "мен казактарды тусинбеймин, миллиондап акша жумсап стадион салады да, онда Европа денгейинде ойын корсетип журген командага футбол ойнатпай консерт коюга пайдаланад" екенин акылын болса тусинер единОтветить

    • 25 июня 2017, 22:10
    • Астана / Нур-Султан
    • 2183 записи
    • 3950 дней на портале
  • Поле - то Ваше - астанинское .Это ФК " Окжетпес " сыграл ниже и намного своих возможностей.Ответить

    • 25 июня 2017, 21:44
    • Павлодар
    • 1527 записей
    • 3119 дней на портале
  • Экспо отип жатыр соган байланысты Астана Арена футбол аланы коньцерт коятын улкен театрга айналып кетти дейтин шыгар Саян мырзаОтветить

    • 25 июня 2017, 21:39
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3283 дня на портале
  • Стойлов мырза алан шамалы болса,огород болса ол енди оздериннин аландарын гой.Бул мунынды Саян мырзага айтарсын.ПФЛК нын алан тексеретиндери Астананын мына огородын жаппай негып жур екен.Стойлов мырза аанга шагым айтып жатыр ал Саян мырза не деп уаж айтар екен.Керемет Астана Арена сиякты аланы бар,соган карамай огород аланга не себепти ойнатканынОтветить

    • 25 июня 2017, 21:37
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3283 дня на портале
  • Женисин кутты болсын Стоилов мырза!Ответить

    • 25 июня 2017, 21:35
    • Алматы
    • 59998 записей
    • 3793 дня на портале