...или войдите через аккаунт соцсети

Зарегистрироваться Забыли?

Футбол


27 августа 2015 (04:01)

«Астана» выходом в группу заработала 14 миллионов евро

<strong>«Астана» выходом в группу заработала 14 миллионов евро</strong>

Столичный клуб после победы над кипрским АПОЭЛом по итогам раунда плей-офф Лиги Европы стал богаче на 14 миллионов евро, пишет Sports.kz.

За выход в групповой этап престижнейшего европейского турнира предусмотрена выплата в размере 12 миллионов евро. За победу в самом раунде плей-офф еще 2 миллиона европейской валюты. Теперь столичный коллектив за каждую победу в группе будет получать по 1,5 миллиона евро, а за ничью соответственно — 500 тысяч евро. 

sports.kz

Комментарии

Комментировать могут только авторизованные пользователи, или зарегистрируйтесь

...или войдите через аккаунт соцсети

  • С почином, «Астана»! Ооооочень рад за вас!Ответить

    • 27 августа 2015, 17:24
    • Актобе
    • 2427 записей
    • 4070 дней на портале
  • для Бейбіт Жұмажан:«Мәселе клубтың есебіне құйылатын 12 миллион еврода емес. Ұлттық Әл-ауқат қоры "САМҰРЫҚ-ҚАЗЫНАМЫЗДЫҢ" арқасында "Астана" осындай дәрежеге жетті. Салынған қаражатты 100 пайыз ақтап қана қоймай табыс қаратты.Ең бастысы - "Астананың" арқасында Қазақ футболының атағы ЕУРОПАДА АСҚАҚТАДЫ! ТАРИХИ МАҢЫЗЫ ЗОР МИССИЯ АТҚАРДЫ! Бұл ешқандай ақшаның көлемімен өлшенбейтін шексіз ТАБЫС,ДАҢҚ,АТАҚ! ҚАЗАҚСТАННЫҢ СПОРТЫНДАҒЫ ФУТБОЛДЫҢ ДА ДАМЫП КЕЛЕ ЖАТҚАНДЫҒЫН ЕУРОПАҒА ДӘЛЕЛДЕП БЕРДІ! »

    Дұрыс айтасыз, енді казах футболының жұлдыздары осы ЛЧ ойындарында өздерінің мүмкіншіліктерін көрсетіп Европа командаларына қызығушылық таныту керекОтветить

    • 27 августа 2015, 15:22
    • Алматы
    • 60004 записи
    • 3931 день на портале
  • Ақшаны бірінші кезек ойыншыларға бапкерлерге премиальный беру керек содан балалар футбол құрылысына жұмсау керекОтветить

    • 27 августа 2015, 15:01
    • Уральск
    • 1408 записей
    • 4259 дней на портале
  • Асқақтай бер ҚАЗАҚ елі!!!Ответить

    • 27 августа 2015, 14:51
    • Актобе
    • 408 записей
    • 3725 дней на портале
  • для Бейбіт Жұмажан:«Мәселе клубтың есебіне құйылатын 12 миллион еврода емес. Ұлттық Әл-ауқат қоры "САМҰРЫҚ-ҚАЗЫНАМЫЗДЫҢ" арқасында "Астана" осындай дәрежеге жетті. Салынған қаражатты 100 пайыз ақтап қана қоймай табыс қаратты.Ең бастысы - "Астананың" арқасында Қазақ футболының атағы ЕУРОПАДА АСҚАҚТАДЫ! ТАРИХИ МАҢЫЗЫ ЗОР МИССИЯ АТҚАРДЫ! Бұл ешқандай ақшаның көлемімен өлшенбейтін шексіз ТАБЫС,ДАҢҚ,АТАҚ! ҚАЗАҚСТАННЫҢ СПОРТЫНДАҒЫ ФУТБОЛДЫҢ ДА ДАМЫП КЕЛЕ ЖАТҚАНДЫҒЫН ЕУРОПАҒА ДӘЛЕЛДЕП БЕРДІ! »

    Дұрыс айтасын. Мәселе тек ақшада емес. Кеше Астана гол салғанда балаша секіріп ұйықтап жатқандардың бәрін ояттым!Ответить

    • 27 августа 2015, 14:51
    • Актобе
    • 408 записей
    • 3725 дней на портале
  • Мәселе клубтың есебіне құйылатын 12 миллион еврода емес. Ұлттық Әл-ауқат қоры "САМҰРЫҚ-ҚАЗЫНАМЫЗДЫҢ" арқасында "Астана" осындай дәрежеге жетті. Салынған қаражатты 100 пайыз ақтап қана қоймай табыс қаратты.Ең бастысы - "Астананың" арқасында Қазақ футболының атағы ЕУРОПАДА АСҚАҚТАДЫ! ТАРИХИ МАҢЫЗЫ ЗОР МИССИЯ АТҚАРДЫ! Бұл ешқандай ақшаның көлемімен өлшенбейтін шексіз ТАБЫС,ДАҢҚ,АТАҚ! ҚАЗАҚСТАННЫҢ СПОРТЫНДАҒЫ ФУТБОЛДЫҢ ДА ДАМЫП КЕЛЕ ЖАТҚАНДЫҒЫН ЕУРОПАҒА ДӘЛЕЛДЕП БЕРДІ! Ответить

    • 27 августа 2015, 14:30
    • Алматы
    • 15354 записи
    • 4156 дней на портале
  • Теперь на протяжении нескольких лет Астана будет все время чемпионом или как минимум в тройке!!!!!!Ответить

    • 27 августа 2015, 14:20
    • Караганда
    • 20 записей
    • 3965 дней на портале
  • для Grey:«Для Астаны бабло не главное! Главное - честь города и страны!»

    Не главное, но и не мало важно. В кое веки отдача пошла. Это очень радует. Когда столько вкладываешь, а потом получаешь выхлоп. Это кайф. Ответить

    • 27 августа 2015, 13:09
    • Астана / Нур-Султан
    • 2826 записей
    • 4188 дней на портале
  • Сегодня в 22-45 по времени АстаныОтветить