...или войдите через аккаунт соцсети

Зарегистрироваться Забыли?

Футбол


24 мая 2016 (17:03)

Габдул-латин Тажимагамбетов: «Нет смысла отрывать игроков от команд»

Габдул-латин Тажимагамбетов: «Нет смысла отрывать игроков от команд»

Один из первых болельщиков ФК «Кайрат» Габдул-латин Тажимагамбетов поделился своим мнением о проведении матча сборной с Китаем.

— Федерация Футбола работает неправильно. Нужно ведь было думать о товарищеских матчах раньше, чем Еврокубки начнутся. Нет смысла отрывать игроков от команд, 7 июня игра сборной — в самый разгар Чемпионата. «Кайрат» только набирает темп, находит свою игру, зачем отправлять футболистов на матч, который не был предусмотрен? Смысла не вижу.

— Ерлан Кожагапанов считает, что «Кайрат» поступает некрасиво. Что Вы думаете об этом?
— «Астана» тоже не хотела игроков отпускать, Станимир Стойлов говорил об этом на пресс-конференции, но у них ведь гораздо больше запасных. Любой болельщик скажет, что отпускать игроков бессмысленно.

— Президент ФФК также сказал, что «Кайрат» после этого может лишиться звания народной команды.
— Не Федерация ведь назвала «Кайрат» народной командой. Это казахстанцы так назвали этот клуб. Посмотрите на матчи алматинцев в Астане, да там за «Кайрат» больше болеют. В каждом городе эту команду поддерживают, звание присвоил народ и болельщики. 

sports.kz

Комментарии

Комментировать могут только авторизованные пользователи, или зарегистрируйтесь

...или войдите через аккаунт соцсети

  • Денсаулык берсин, аксакал!Ответить

    • 25 мая 2016, 08:56
    • Алматы
    • 60004 записи
    • 3928 дней на портале
  • для sajlau:«келіспеймін, менде сол жылдардан бері қайратты қолдаймын, ал жас кезіміз есімізден кетер емес, сондықтан әлге дей"н қайраттың жанкүйерімін ...»

    ал мен озимнин Атырауымды.Ал халык аралык ойындарда Иртыш болсын Астана болсын Кайрат болсын немесе Актобе болсын кез келген казак елинин командасына колдау билдирем.Бурын ия Одак кезинде тек кана Кайрат болды.Мине сол кезде Казак елинде ол Народный команда болды ол рас.Ал казир ол тек Алматылык канаОтветить

    • 25 мая 2016, 01:17
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3419 дней на портале
  • Извените, но я думаю чтобы с этим Кожавон- гапановым нужно разобратся, аксакалы нужно его скинуть с поста, ну и конечно после будет легче разбиратся с остольными командами в том числе Кайрат! Всё говорится правильно, ну это мы читаем и после опять хаем друг друга! Кто народный а кто лучший! Ну я уже ни хочу ни чего писать,буду очень рад если уберут Кожу и его шестёрку Васю! Вот после Я за Казахстан однозначно пусть играют, Намысымды жибермиiк, Ответить

    • 25 мая 2016, 00:44
    • Атырау
    • 319 записей
    • 3109 дней на портале
  • Правильно Ответить

    • 25 мая 2016, 00:00
    • Павлодар
    • 12595 записей
    • 3426 дней на портале
  • Правильно Ответить

    • 24 мая 2016, 23:58
    • Павлодар
    • 12595 записей
    • 3426 дней на портале
  • для Акылбек:«Аксакалдын Кайрат пен Астана ойыншыларын Кытаймен болатын жолдастык кездесуге жибермеу керек дегенине келисем,ал буткил казак ели ушин Кайрат командасынын Народный команда дегенине келисе алмаймын.Бурын Одак кезинде соз жок аксакалмен келисем ФК Кайрат Народный команда болды.Менде сол 1972 жылдардан бастап Кайрат командасынын жанери болдым.Одак тарап елимиздин чемпионаты журе бастаганнан ар каланын оз командалары шыкты,2001ж оз облысымнын ФК Атырау командасы шыкты мине сол кезден бастап оз командамнын жанеримин.Менинше сол ПЛ алгашкы ойындары журе бастаганнан бастап,ар облыс командаларынын оз жанерлери бар.ФК Кайрат тек Алматылыктардын командасы.Ал Алматы каласы калыктык кала болганы ма сонда,ал командасы калыктык команда болганы ма сонда.Ия бурын болган оз ПЛ ойындары откизилгенше,ал казир олай емес деп ойлаймын»

    келіспеймін, менде сол жылдардан бері қайратты қолдаймын, ал жас кезіміз есімізден кетер емес, сондықтан әлге дей"н қайраттың жанкүйерімін ...Ответить

    • 24 мая 2016, 22:33
    • актау мангистауской
    • 38 записей
    • 3290 дней на портале
  • дұрыс айттың, ақсақал ...Ответить

    • 24 мая 2016, 22:29
    • актау мангистауской
    • 38 записей
    • 3290 дней на портале
  • Аксакалдын Кайрат пен Астана ойыншыларын Кытаймен болатын жолдастык кездесуге жибермеу керек дегенине келисем,ал буткил казак ели ушин Кайрат командасынын Народный команда дегенине келисе алмаймын.Бурын Одак кезинде соз жок аксакалмен келисем ФК Кайрат Народный команда болды.Менде сол 1972 жылдардан бастап Кайрат командасынын жанери болдым.Одак тарап елимиздин чемпионаты журе бастаганнан ар каланын оз командалары шыкты,2001ж оз облысымнын ФК Атырау командасы шыкты мине сол кезден бастап оз командамнын жанеримин.Менинше сол ПЛ алгашкы ойындары журе бастаганнан бастап,ар облыс командаларынын оз жанерлери бар.ФК Кайрат тек Алматылыктардын командасы.Ал Алматы каласы калыктык кала болганы ма сонда,ал командасы калыктык команда болганы ма сонда.Ия бурын болган оз ПЛ ойындары откизилгенше,ал казир олай емес деп ойлаймынОтветить

    • 24 мая 2016, 21:35
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3419 дней на портале
  • Конечно хотелось бы увидеть на что способен Казахстан в боевом составе, но интересы Казахстана на этом не заканчиваются, ведь и Астана и Кайрат будут защищать честь страны в Европе, в кубковых поединках, а там рейтинг повыше, чем от проигрыша КитаюОтветить

    • 24 мая 2016, 18:33
    • 1 запись
    • 3918 дней на портале
  • Отправит команда игроков в сборную, или нет, пусть это будет на их совести, все игроки сборной находятся в равных условиях, интересы сборной выше, чем клуба.Ответить