...или войдите через аккаунт соцсети

Зарегистрироваться Забыли?

Футбол


3 апреля 2016 (16:57)

«Иртыш» одержал третью победу

<strong>«Иртыш» одержал третью победу</strong>

Павлодарский «Иртыш» в матче третьего тура Премьер-Лиги взял верх над «Атырау» — 3:0, пишет Sports.kz.

Во втором тайме голами отметились Роман Муртазаев, Сергей Малый и Гогита Гогуа.

«Иртыш» — «Атырау» 3:0 (0:0)
Голы:
Муртазаев 49 (1:0), Малый 58 (2:0), Гогуа 87 (3:0)
Предупреждения: Лория 7, Есимов 30 — Трытко 7, Кузьмин 29, Эссаме 64, Мулдаров 90
Удаления: Кузьмин 64 (второе предупреждение)
«Иртыш»: Лория (к), Гогуа, Йирсак, Фонсека, Фрейдгеймас, Джаллоу (Фалль 85), Фернандес (Муртазаев 46), Гетериев, Кислицын (Есимов 26), Ахметов, Малый
Резерв: Цирин, Керла, Сартаков, Алиев, Воменко, Попов
«Атырау»: Нарзикулов (к), Ламанж, Эссаме, Аржанов, Шарпар (Шабалин 60), Трытко (Макась 57), Балтаев, Мулдаров, Кузьмин, Конысбаев (Дамчевски 69), Коробкин
Резерв: Куртеян, Чуреев, Эсатов, Сапаров, Жомартов
Судьи: Холматов (Кызылорда), Васютин (Алматы), Панин (Костанай)
3 апреля. Павлодар. Стадион «Центральный». 5 000 зрителей. 

sports.kz

Комментарии

Комментировать могут только авторизованные пользователи, или зарегистрируйтесь

...или войдите через аккаунт соцсети

  • Одан местный жигиттердің бәрін жинап команда шығару керек еді.Ответить

    • 3 апреля 2016, 22:19
    • Атырау
    • 752 записи
    • 3350 дней на портале
  • для Aлиko:«Жигниттер баринде тусинип отырмын, бугин Атырау жаксы ойнаганда баскаша олен айтатын едик, окиништи....»

    Жетісумен де оңдырғаны шамалы. Тоболдан да ұтылатын едік. Маған никитенко келгеннен ұнамап еді.Ответить

    • 3 апреля 2016, 22:17
    • Атырау
    • 752 записи
    • 3350 дней на портале
  • Мына бале тренерден кутыла алмадык кой! Мынау неге деген тактика? Атыраудын командасына бир де бир жергиликти балдары жок! Тез бапкер ауыстырмаса биыл алтылыкка кире алмаймыз! Соны команда басшылары неге тусинбейди?Ответить

    • 3 апреля 2016, 21:44
    • Атырау
    • 1478 записей
    • 3611 дней на портале
  • Жигниттер баринде тусинип отырмын, бугин Атырау жаксы ойнаганда баскаша олен айтатын едик, окиништи....Ответить

    • 3 апреля 2016, 21:32
    • Алматы
    • 59998 записей
    • 3792 дня на портале
  • АТЫРАУ КОМАНДАСЫНА ЖАНЫ АШИТЫН БАСШЫЛАРЫМЫЗ БОЛМАЙ ТҰР ҒО, КІЛЕҢ ҚАРА БАСЫН ОИЛАҒАН АТЫРАУҒА АҚША ІЗДЕП КЕЛГЕН КЕЛІМСЕКТЕР (золотоискатели) БІЗДІҢ СТАДИОННЫҢ СҮДІНІ АНАУ ПОВЛАДАРДЫҢ СТАДИОНЫМЕН САЛЫСТЫРЫҢДАР,Ответить

    • 3 апреля 2016, 20:22
    • Атырау
    • 771 запись
    • 3938 дней на портале
  • для Aлиko:«Баска тренер таба аламызба?»

    Тренер табар,ал оган толейтин акшаны кайдан табамыз,бари облыстык бюджетке байланысты,оны билеп отырган облыс кимине байланысты екенин биздин жигиттер али тусинбейди.Бизге ФК Актобенин кебин киюдин аз ак алдында сияктымыз менин ойымша.Оган оз болжамым бар.Атыраулыктар бари биледи биздин бурынгы акимимиз Мунайшыдагы ойындардын бирде биреуин жибермей коретинин.Колдауында билдиретинин,осы тренерлер курамымен казирги ойыншыларды жинакталуына сол кисинин енбеги деп билем БСИ,ал ол киси казир Астанага ауысып кетти гой Парламент депутаты болып,ал казирги аким калай футболды колдай ма жок па оны негизи ФК Акжайык болелдери жаксы биледи.Биздерге сал шыдамдылык керек.Никитенко ойыншылары УТС та аса керимде емес,аса жаман да емес онер корсетти.Алгшкы ойынды сол бурынгы адетине сай ойнады,ягни корганыстан.Биринши шапшан голын салып алып,корганыска кошип кетти.Дым болмагандай шабуылдап онер корсетпеди.Екинши ойынын откизе алмады.Кыскы УТС та гы ойынын есепке алмагшанда Талдыкта жасанды аланда ойнады,Атырауда жасанды аланда жаттыкты,алгаш рет Павлодарда ашык аланга ойнаганда Никитенко ойыншылары алгашкы болигинде сол корганыстан бастаган ойынын сатти ойнп,екинши тайм баскы жагында корганыс шеби сыр берди.Командага дал казирги кезенде коп колдау керек.Келеси кездесу Кайратпен ойын.Ол дегенин ПЛ финанс жагынан мыкты еки команда болса Астана мен Кайрат кой.Жигиттер Никитенко кетсинбаска тренер акелу керек деп жатыр, ал Кайратты карамайсындар ма? Вайсс ты ауыстырды Бородюкпен не утты.Вайсс не тек корганыспен ойнайтын ойын корсетти ме?Мактаган Аршавинди кордик бугин Оралдан.Ал келеси ойын сол Кайратпен,окинишке орай кайтадан сол Балыкшыда жасанды аланда.Ответить

    • 3 апреля 2016, 19:41
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3282 дня на портале
  • Главный тренер алматинского «Кайрата» Александр Бородюк прокомментировал матч с уральским «Акжайыком» — 1:2. — Хотел бы поздравить вашу команду с победой. Сегодня они боролись, победили, поэтому. Что можно сказать о нашей игре? Разочарование, что мы так провели матч. Наверное, нужно делать какие-то выводы — стоит ли мне дальше работать. Сегодня позвоню, переговорю с руководством. Мы провели самый худший матч за все это время, отсутствовала игровая дисциплина, не было мастерства и желания. Уральская команда хотела победить, боролась. Не всегда звезды что-то решают на поле, на первое место выходит желание побеждать и бороться. За сегодняшнее поражение я вину беру полностью на себя. В.А. Никитенко когда вы будите вот так отвечать за игру ФК Атырау! Вся вина ваша. Будьте мужиком, признайтесь! Ответить

    • 3 апреля 2016, 19:41
    • Атырау
    • 752 записи
    • 3350 дней на портале
  • Коньков пен Никитенко Талгаевтың көлеңкесінде жүрген адамдар ғой.Ответить

    • 3 апреля 2016, 19:35
    • Атырау
    • 752 записи
    • 3350 дней на портале
  • для Алмаз68:«НИКИТЕНКО ТАЛҒАЕВТЫҢ ТЫШҚАН БОҒЫНА ДА ТҰРМАЙДЫ, ЕКЕУІН САЛЫСТЫРМАҢДАР ТАЛҒАЕВТА НАМЫС БАР АЛ НИКИТЕНКО УАҚЫТ ӨТКІЗІП ЖҮРГЕН АДАМ ТАБЫСЫ ЖҮРІП ЖАТЫР ҚИНАЛМАЙД, УАҚЫТ БОЛДЫ ҒО ДЕНІ ДҰРЫС КОМАНДА ШЫҒАРАТЫН, АТЫРАУДЫҢ БҮГІНГІ ОИЫНЫ СУПЕРЛИГАҒА ЛАЙЫҚТЫ ЕМЕС !!!»

    Никитенко Талғаевтың сиген сідігіне де тұрмайды! Дұрыс айтасың!!!Ответить

    • 3 апреля 2016, 19:32
    • Атырау
    • 752 записи
    • 3350 дней на портале
  • для Aлиko:«кандидат бар ма? ертен Бородюк сиякты биреуди акелсе, Талгаев пен Пасулькодан баска жаксы тренер таппадык кой, канша тренер ауыстырдык?»

    Іздеу керек, функционерлер бар емес пе, тапсын! Сол үшін жалақы алып отыр ғой. Ответить

    • 3 апреля 2016, 19:30
    • Атырау
    • 752 записи
    • 3350 дней на портале