...или войдите через аккаунт соцсети

Зарегистрироваться Забыли?

Футбол


14 июля 2016 (00:00)

«Жальгирис» и «Астана» в первом тайме голов не забили

«Жальгирис» и «Астана» в первом тайме голов не забили

Завершился первый тайм матча второго отборочного раунда Лиги Чемпионов между литовским «Жальгирисом» и «Астаной», счет не открыт, пишет Sports.kz.

Стоит отметить, что опасных моментов в первой половине встречи не было. 

sports.kz

Комментарии

Комментировать могут только авторизованные пользователи, или зарегистрируйтесь

...или войдите через аккаунт соцсети

  • Астана медленно играет, нет комбинационной игры, пасы на авосьОтветить

    • 14 июля 2016, 01:54
    • Актобе
    • 271 запись
    • 4510 дней на портале
  • Астана не достойна играть в ЛЧОтветить

    • 14 июля 2016, 01:52
    • 20 записей
    • 2875 дней на портале
  • Ойын Стойлов ушин барады,себеби оны гол согатын ойыншыларды Жальгиристин тренери сиякты ойыннын 70-75 минутынан коспады жанеде 90+2 минутта Деспотивичты шыгарганнан тусиникти болды.Ал ол бирак мынау Казахстаннын чемпионы деуге ауыз бармайды,осы сайтта томенде оз пикирин жазган жанерге косылам,бул ойын Перв Див командасынын ойыны сиякты болды.Буткил ойын бойы №1 болып ойнап,100 пайыз гол болатын мумкиндик жасамау уят нарсе Стойлов мырза,что то биыл осы составпен дал былтыргы корсеткишти кайталау мумкиндигин айта алмаймынОйын орнегин жонге келтирмесе.Менинше селекция негизинен кыскы трансферде жасалуы керек еди,20 тур бойы каййсысы основа кайсысы косалкы курам аныкталатын еди,Барин жазгы трансферге дейн сагызша созып,бул жерде киналы жандар команда басшылары Саяннан болган сиякты.Стойлов ПЛ ойындары басталганша жылады гой тын ойыншыллар алу жониненОтветить

    • 14 июля 2016, 01:48
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3293 дня на портале
  • для Aлиko:«Блин женис керек кой»

    Курмангазы кайда журсин коринбейсин гоОтветить

    • 14 июля 2016, 01:40
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3293 дня на портале
  • С такой игрой Астане надо играть в 1 лиге РКОтветить

    • 14 июля 2016, 01:06
    • Казахстан
    • 30 записей
    • 2898 дней на портале
  • а могли бы спокойно выиграть и дальше готовится..Ответить