...или войдите через аккаунт соцсети

Зарегистрироваться Забыли?

Футбол


27 октября 2015 (00:05)

Матч «Астана» — «Атырау» покажет «Kazsport»

Матч «Астана» — «Атырау» покажет «Kazsport»

В среду состоится перенесенная игра 24-го тура Премьер-Лиги «Астана» — «Атырау», пишет Sports.kz.

Прямую трансляцию можно будет посмотреть на телеканале «Kazsport», начало в 18:00. 

sports.kz

Комментарии

Комментировать могут только авторизованные пользователи, или зарегистрируйтесь

...или войдите через аккаунт соцсети

  • Посмотрим,посмотрим.Лиж бы досмотреть до конца матчОтветить

    • 28 октября 2015, 13:40
    • Кустанай
    • 4240 записей
    • 6431 день на портале
  • для Акылбек:«Атырау ертен катал тактика устайды,себеби Астана ЛЧ пен ПЛ чемпиондыгына таласатын команда!!! Бир жылдары дал осындай тактикалык ойынмен корши актобеликтерди утып кеткенбиз,себеби актобеликтер ЛЕ ойындарына катынасып журген,Муханов жигиттеринин трамба алып калмасын деп жасканып ойнап утылып калган.Ал ертен дал осындай ойын корсетеди деп ойлаймын,астананын бир еки ключевой ойыншылары жаракат алып сезонды ертерек аяктап калуы мумкин.Саттилик Атыраулыктар!!! Утамыз Астананы астана аренада!!!»

    аумин!Ответить

    • 27 октября 2015, 21:36
    • Алматы
    • 59998 записей
    • 3802 дня на портале
  • Атырау ертен катал тактика устайды,себеби Астана ЛЧ пен ПЛ чемпиондыгына таласатын команда!!! Бир жылдары дал осындай тактикалык ойынмен корши актобеликтерди утып кеткенбиз,себеби актобеликтер ЛЕ ойындарына катынасып журген,Муханов жигиттеринин трамба алып калмасын деп жасканып ойнап утылып калган.Ал ертен дал осындай ойын корсетеди деп ойлаймын,астананын бир еки ключевой ойыншылары жаракат алып сезонды ертерек аяктап калуы мумкин.Саттилик Атыраулыктар!!! Утамыз Астананы астана аренада!!!Ответить

    • 27 октября 2015, 21:19
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3293 дня на портале
  • Атырау саттилик тилеймин!Ответить

    • 27 октября 2015, 20:29
    • Алматы
    • 59998 записей
    • 3802 дня на портале
  • Атырауга саттилик ! Покажи свой характер как было с Кайратом и АктобеОтветить

    • 27 октября 2015, 19:21
    • Казахстан
    • 771 запись
    • 3319 дней на портале
  • для У кромки поля:«У Иртыша шанс выиграть у не мотивированночемниона стнанв Астаны в субботу и занять путевку в Москве Европу»

    Извиняюсьза нечеткую речь ,подвел мобильник,а функции редактирования нет. Я имел в виду,что Астана очень мотивирована выиграть и и матч с Иртышом в субботу ,возможно будет готдан на откуп второму составу. По сути этот матч дает практически чемпионство АстанеОтветить

    • 27 октября 2015, 18:12
    • Павлодар
    • 12595 записей
    • 3300 дней на портале
  • для Асет88:«Буйырса женемиз!»

    Бұйыртса деп дұрыс айтасың. Мен де "Атыраудың" жеңісін мойыныма бұршақ салып тілеймін.Ответить

    • 27 октября 2015, 17:26
    • Алматы
    • 15349 записей
    • 4026 дней на портале
  • для Асет88:«Буйырса женемиз!»

    Сәттілік Асеке! Жеңіс тілеймін батыстық дервиге!Ответить

    • 27 октября 2015, 16:12
    • Актобе
    • 59 записей
    • 3182 дня на портале
  • Атырау жігерлі команда, сәттілік тілеймін, бағың мен бабың қоса шапса екен Алла жар болсын !!! АЛҒААА АТЫРАУУ!!!!Ответить