...или войдите через аккаунт соцсети

Зарегистрироваться Забыли?

Футбол


25 апреля 2018 (17:38)

Наставник «Астаны» остался недоволен игрой команды против «Кызыл Жара СК»

Наставник «Астаны» остался недоволен игрой команды против «Кызыл Жара СК»

Главный тренер «Астаны» Григорий Бабаян прокомментировал перенесенный матч Премьер-Лиги с петропавловским «Кызыл Жаром СК» — 2:0.

— Я остался недоволен действиями команды в первом тайме, мы проиграли всю борьбу, подборы. Но даже несмотря на это, у нас были моменты, которые мы не реализовали. Во втором тайме было много длинных передач, к сожалению «Астана» не сумела опустить мяч вниз и играть в свой футбол. Хорошо, что в итоге забили два и одержали важную для нас победу. Хотел бы отметить команду «Кызыл-Жар СК», они показали себя очень организованной и дисциплинированной командой, создали нам много проблем сегодня. 

fca.kz

Комментарии

Комментировать могут только авторизованные пользователи, или зарегистрируйтесь

...или войдите через аккаунт соцсети

  • для Бейбіт Жұмажан:«Бабаянның ойыншыларына риза болмағаны жөн екен."Қызылжарды" илеп тастаймыз деп тепсініп шыққан "Астана" футболшыларының "Қызылжардың" мықты қарсылығына ұшырап таулары шағылды. Аспаннан түс "Астана"! 80 минут бойы Твумаси гол салғанша Шомко,Томасов,Малый,Станоевич "Қызылжардың" қарапайым бағалары арзан легионерлері мен жергілікті футболшыларына төтеп бере алмай сабылып жүрді.80 минут тірескен "Қызылжар" мықты команда! "Қызылжардың" жеңілісі жеңіспен пара-пар! Чемпионға ұят! Жарайсыңдар "Қызылжардың" қызыл Қырандары!»

    Кызыл Жарга сенимим бар, Али оздерин корсетеди..., Акжайыктай...Ответить

    • 25 апреля 2018, 19:41
    • актау мангистауской
    • 38 записей
    • 3141 день на портале
  • для Marat:«... екінші айналмада, астананың өкпесі өшеді, мынадай ойынмен алысқа бара қоймас.»

    Ия, коркынышты...Ответить

    • 25 апреля 2018, 19:39
    • актау мангистауской
    • 38 записей
    • 3141 день на портале
  • Кызыл Жар 90 минут бірде бір гол салынатын момен жасай алмады. Ал Астана менсінбей ойнаған сияқты. Себебі мықты командалармен Орда мен Кайратпен дұрыс дайындалып Европалық деңгейдегіше ойын өрнегін көрсетсе.ал бүгін ҚызылЖарды менсінбей 3-4 голымызды оп оңай саламыз деп алаңға шыққан сияқты.Ответить

    • 25 апреля 2018, 19:11
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3271 день на портале
  • Астана выиграла есть результат.Главное чтоб как всегда в еврокубках наш чемпион показал ту игру смотря которую думаешь, в кпл они играют на 65 процентов своих возможностей!Ответить

    • 25 апреля 2018, 19:11
    • Казахстан
    • 1 запись
    • 2655 дней на портале
  • для Бейбіт Жұмажан:«Бабаянның ойыншыларына риза болмағаны жөн екен."Қызылжарды" илеп тастаймыз деп тепсініп шыққан "Астана" футболшыларының "Қызылжардың" мықты қарсылығына ұшырап таулары шағылды. Аспаннан түс "Астана"! 80 минут бойы Твумаси гол салғанша Шомко,Томасов,Малый,Станоевич "Қызылжардың" қарапайым бағалары арзан легионерлері мен жергілікті футболшыларына төтеп бере алмай сабылып жүрді.80 минут тірескен "Қызылжар" мықты команда! "Қызылжардың" жеңілісі жеңіспен пара-пар! Чемпионға ұят! Жарайсыңдар "Қызылжардың" қызыл Қырандары!»

    ... екінші айналмада, астананың өкпесі өшеді, мынадай ойынмен алысқа бара қоймас.Ответить

    • 25 апреля 2018, 19:08
    • Казахстан
    • 107 записей
    • 2479 дней на портале
  • Бабаянның ойыншыларына риза болмағаны жөн екен."Қызылжарды" илеп тастаймыз деп тепсініп шыққан "Астана" футболшыларының "Қызылжардың" мықты қарсылығына ұшырап таулары шағылды. Аспаннан түс "Астана"! 80 минут бойы Твумаси гол салғанша Шомко,Томасов,Малый,Станоевич "Қызылжардың" қарапайым бағалары арзан легионерлері мен жергілікті футболшыларына төтеп бере алмай сабылып жүрді.80 минут тірескен "Қызылжар" мықты команда! "Қызылжардың" жеңілісі жеңіспен пара-пар! Чемпионға ұят! Жарайсыңдар "Қызылжардың" қызыл Қырандары!Ответить

    • 25 апреля 2018, 18:31
    • Алматы
    • 15347 записей
    • 4005 дней на портале
  • На все это мы будем реагировать очень жёстко, своевременно и не допускать подобного. Это фактор, который разрушает футбол. Такое было в начальные годы нашей работы, когда все было сплошь коррумпировано и в этом вопросе нельзя было добиться правды. Завтра не обижайтесь. Если будут доказательства, то никакие доводы не примем», — отметил Джаксыбеков. https://www.sports.kz/news/zavtra-ne-obijaytes-djaksyibekov-prizval-jestko-nakazyivat-za-dogovornyie-igryiОтветить

    • 25 апреля 2018, 18:22
    • Казахстан
    • 1 запись
    • 3209 дней на портале
  • для Mamyrchanin:«Звонок из АП поступил только на 80-й минуте что ли? Даже бомжихи не рады такой победе!»

    Сестра, это ты работаешь по звонкам. Похоже до вечера у тебя затишье. Хотя ты уже взбудоражена и готова к работе.Ответить

    • 25 апреля 2018, 18:12
    • Астана / Нур-Султан
    • 4639 записей
    • 2373 дня на портале
  • Звонок из АП поступил только на 80-й минуте что ли? Даже бомжихи не рады такой победе!Ответить

    • 25 апреля 2018, 17:59
    • Алматы
    • 753 записи
    • 2355 дней на портале
  • Щеткинге Бабаян мырза қақпашымен бірге бір шыққанда қай жаққа тебуді жаттығуда көбірек үйретерсің. Немесе көзіне очки алып бергейсің Щеткин қақпаны көрмей жүр ғойОтветить

    • 25 апреля 2018, 17:47
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3271 день на портале