...или войдите через аккаунт соцсети

Зарегистрироваться Забыли?

Футбол


1 октября 2015 (12:16)

Ненад Эрич: «Ничью заслужили, но, наверное, могли бы взять и три очка»

Ненад Эрич: «Ничью заслужили, но, наверное, могли бы взять и три очка»

Вратарь «Астаны» Ненад Эрич прокомментировал ничью «Астаны» в матче Лиги Чемпионов против турецкого «Галатасарая» — 2:2.

— Ничью заслужили, но, наверное, могли бы взять и три очка. Но для нас каждый новый матч — большая польза и важный опыт. Нормально сыграли с «Бенфикой», но проиграли, сейчас уже ничья. Посмотрим, что будет дальше.  

Автор: Владимир Богачев ru.uefa.com

Комментарии

Комментировать могут только авторизованные пользователи, или зарегистрируйтесь

...или войдите через аккаунт соцсети

  • Те моменты которые он выручал были удары в упор и такие удары не составляют труда отбить или же взять намертво любому вратарю. Может Логиновского проверить в следующих играх?!Ответить

    • 2 октября 2015, 02:46
    • Кызылорда
    • 6040 записей
    • 4185 дней на портале
  • для жанажол:«Эричтен баска какпашы болганда женетiн едiк,»

    бул болжамын мулдем кате,Эричтен баска какпашы болганда женемиз дегенине келиспеймин.Эричтен кателик кетти,бирак ол оте киын доптарыды устаганын не кормей калдын ба?Ответить

    • 1 октября 2015, 23:58
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3471 день на портале
  • Кто бы, что бы не писал Ненад ты и твоя команда действительно заслужила эту игру. Многие говорят твоя вина в этом забитом голе. Мы голову отдадим на отсечение, пусть место тебя встанут в воротах хотя бы на минуту и почуствуют игру лигт чемпионов. Мечта любого мальчишки которые играют дворовый футбол.Ответить

    • 1 октября 2015, 21:56
    • Казахстан
    • 21 запись
    • 3553 дня на портале
  • для Maratzhan:«Эрич қателесті, ондай ондай болады, Жолшы (Джолчиев) сағыз сияқты созылып жүред, жылдамдық жетіспейд, Кабан (Кабананга) болса қорсылдағанынан пайдасы азырақ, Қоңыз (Жук) болса өзін сб.Россия ма Бельгияда ма елестетіп жүр, импровизациясы аз, Фокс арасында фокс көрсететіні болмаса нәтиже аздау, Шомкоға әңгіме жоқ, ойыны ғана емес намысы да бар екенін кеше ділелдеді Падламен (Падольски) ерегіскенде, Эхх, Каньястың екінші бүйрегі болғанда сб.Колумбияда ойнайтын еді,,,Твумасидің жоқтығы көрініп тұр,,,Астана жеңіс күтеміз, Алға!!!»

    Зато сендердин - Салтанат (сантана) маймыл сиякты жабаый дулей, Данияр (Данило) кисыкаяк мерген, Хижа (Хижнеченко) 2-ши кисыкаяк, Пицца (Пизелли) ол жулдыз, футболшы емес, Айым (Айымбетов) Роналдумын деп жур, бирак шын манинде даладагы ойнап журген инилерим сиякты, Жургизбеков (Покатилов) тесiк, бiрак бiздiн какпашы все таки!)) Актобе алга, тек кана Каспий, БТА сиякты банктерди гана женбей, еврокубоктарда да жениндер)))Ответить

    • 1 октября 2015, 20:19
    • Астана / Нур-Султан
    • 154 записи
    • 3540 дней на портале
  • для Bauyrzhan1984:«Жалпы қай футболшы болсада оңып тұрғаны шамалы. Кабананга тіпті ойында өзін көрсетпеді. Эричтің орнына басқа қақпашы керекпе Астанаға... Жалпы жүйелі ойын болмады »

    Құрып кетші жылауық. Футболды түсінбейтінің бар, қарап білмейтінің бар екен. Неге футболға араласасың?? Өтірік көкірек болмашы, сенің ешқандайда футболға қатысың жоқ.Ответить