...или войдите через аккаунт соцсети

Зарегистрироваться Забыли?

Футбол


22 июля 2017 (22:55)

«Актобе» и «Кайсар» поделили очки

<strong>«Актобе» и «Кайсар» поделили очки</strong>

В матче 21-го тура Премьер-Лиги «Актобе» дома сыграл вничью с кызылординским «Кайсаром» — 1:1, пишет Sports.kz.

«Волки» открыли счет на 17-й минуте усилиями Джона Банколе Камара, а сравнять его удалось во втором тайме Марко Обрадовичу.

Теперь у «Кайсара» стало 24 очка, и он возвращается на шестое место турнирной таблицы, «Актобе» же с 17 баллами поднимается на десятую строчку.

«Актобе» — «Кайсар» 1:1 (0:1)
Голы:
Камара 17 (0:1), Обрадович 73 (1:1). 

sports.kz

Комментарии

Комментировать могут только авторизованные пользователи, или зарегистрируйтесь

...или войдите через аккаунт соцсети

  • для За Родину!!!:«Откуда фотка? Такого стадиона в Актобе нет. Наверное в кызылорде. Ха ха.»

    Да, это запасной мини стадион в Кызылорде. Ответить

    • 23 июля 2017, 12:38
    • Кызылорда
    • 5998 записей
    • 3996 дней на портале
  • актобе команда гa*дo*oв. Ответить

    • 23 июля 2017, 02:17
    • Казахстан
    • 1 запись
    • 3088 дней на портале
  • Откуда фотка? Такого стадиона в Актобе нет. Наверное в кызылорде. Ха ха.Ответить

    • 23 июля 2017, 00:53
    • Актобе
    • 902 записи
    • 2852 дня на портале
  • Актобе-Кайсар ойыны азирге осы турдагы ен кызыкты ен уздик ойынОтветить

    • 23 июля 2017, 00:33
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3282 дня на портале
  • Абат Айымбетов неге шыкпай жур екен.Муханов оныда командага кайтарган жокпа?Келеси сезонда Логвиненко мен Жалмухан келсе,Кайровы бар Актобеликтер оз тулектери мен мыкты легионерлер аркылы бурынгы калпине келеди,тек команда басшылыгына Василев кайта келип журмесе...Ответить

    • 23 июля 2017, 00:32
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3282 дня на портале
  • для FCIP:«Молодцы актюбинцы. При Муханове стали набирать очки. Может в скором времени мы увидим тот самый прежний Актобе? )))»

    биыл болмас,ал келеси сезон точно коремеизОтветить

    • 23 июля 2017, 00:29
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3282 дня на портале
  • Бүгінгі ең тартымды матч "Ақтөбе" мен "Қайсардың" арасында өтті деп бағалаймын. "Ақтөбенің" жанкүйерлері командаларын керемет қолдады.Бұрын да солай болған.Командалары "Қайсармен" теңескенше қолдаудан бір тыңбады.Қатарлары аз болсадағы Қызылордадан келген "Қайсардың" жанкүйерлері де өздерін көрсете білді. Тоқтар Жаңғылышбайдың бүгінгі ойыны атап айтарлықтай. Младенов осы баланың бойында ерекше қабілет барын көре білген көреген бапкер екен. Бағдат Қайыровтан "Ақтөбеге" қайыр бар, ойыны керемет! Камара мен Обрадовичті мақтамаймын.Олар гол соғуға тиісті легионерлер!Ответить

    • 22 июля 2017, 23:57
    • Алматы
    • 15348 записей
    • 4016 дней на портале
  • Котерилип келедиОтветить