19 июня 2016 (20:53)

«Окжетпес» отыграл два гола в Шымкенте

<strong>«Окжетпес» отыграл два гола в Шымкенте</strong>

В матче 17-го тура Премьер-Лиги шымкентский «Ордабасы» сыграл вничью с кокшетауским «Окжетпесом» — 2:2, пишет Sports.kz.

На голы Абдулайе Диакате и Гафуржана Суюмбаева, у гостей ответили Алибек Булешев и Игрь Юрин.

«Ордабасы» — «Окжетпес» 2:2 (2:0)
Диакате 30 (1:0), Суюмбаев 36 (2:0), Булешев 54 (2:1), Юрин 64 (2:2)
Предупреждения: Абдулин 3 — Чертов 17, Жумаханов 75
«Ордабасы»: Бойченко, Диакате, Чатто, Касалица, Симчевич, Трайкович, Гогуа, Абдулин, Нургалиев (к), Суюмбаев, Тунгышбаев (Толебек 46)
Резерв: Короткевич, Гейнрих, Адырбеков, Бейсенов, Ирисметов, Мухтаров, Кожабаев, Кайкибасов
«Окжетпес»: Стаменкович, Чертов, Чижов (к) (Кислицын 22), Волков, Ристович (Булешев 50), Мангуткин, Чичулин, Юрин, Хайруллин, Молдакараев, Кожамберды (Жумаханов 71)
Резерв: Бабаханов, Алхазов, Еоне, Куксин, Тулиев
Судьи: Абданбаев (Тараз), Искаков (Костанай), Попов (Павлодар)
19 июня. Шымкент. Стадион им. Кажымукана. 4 500 зрителей.

• У "Ордабасы" снова "осечка" у себя на поле.Ответить

• 19 июня 2016, 22:15
    • 29809 записей
    • 4271 день на портале
  • Бойченко және медленный защитниктерді құртпай Бақтияр Евро кубокта позор боласың. Басқа нәрсені ойлай бергенше.Обльстың намысын сәлде болса ойласаң қайтеді.Ответить

• 19 июня 2016, 22:00
    • Красноярск
    • 1 запись
    • 3692 дня на портале
  • Ордага не болып кеткен,тагы да 2:0 мен утып жатырып тен тусу.Менинше коп кушти Кайрат-Орда ойынында саркып кеткендиктен.Окжетпес молодцы!!! Ордага арекет истеу керек.Алда ЛЕ ойындарыОтветить

• 2894 дня на портале
  • А я вчера говорил что Ордабасы лучше умрет чем забьет третий гол. Так и произошло. После 2:0 перестали играть. Вот и наказали их. а Всё потому, что на третий гол стоит машина. И никто естественно не хочет платить со своего кармана ее цену. Хз она примерно 50-60к $ стоит Ответить

• 19 июня 2016, 21:16
    • Казахстан
    • 457 записей
    • 3037 дней на портале
  • Оқжетпес соңына дейін ойнайтын команда, былтыр Тараздан 75 минутқа дейін 3-0 ұтылып жатып, 15 минутта 3 гол салып есепті теңестірген. Жарайсыңдар, көкшеліктер. Дегенмен шымкенттіктер жеңсе деген едім, болмады. Келесі ойындарда сәттілік Ордаға!Ответить

• 19 июня 2016, 21:11