...или войдите через аккаунт соцсети

Зарегистрироваться Забыли?

Футбол


28 марта 2015 (17:01)

Пауло Сезар будет выступать за «Кайрат» на правах аренды

Пауло Сезар будет выступать за «Кайрат» на правах аренды

Пауло Сезар Амарал До Валле Нето подписал с контракт ФК «Кайрат».

Права на 20-летнего игрока принадлежат знаменитому бразильскому клубу «Коринтианс», воспитанником которого он является. С 11 до 20 лет он выиграл с клубом все внутренние титулы своего возраста, а в начале 2015-го года на правах аренды перебрался в «Велу» (Риу-Клару), за который провел 8 матчей.

Сегодня был подписан контракт, сроком на 11 месяцев, в соответствии с которым, бразилец будет выступать за ФК «Кайрат» на правах аренды. Пауло Сезар является опорным полузащитником и призван заменить Ибрахима Моро, который не сможет играть за алматинский клуб по состоянию здоровья.

Пауло Сезар Амарал До Валле Нето

Гражданство: Бразилия.
Амплуа: опорный полузащитник / центральный защитник.
Дата и место рождения: 13 февраля 1995, Сан-Паулу.

Карьера:
2005 — н. в. «Коринтианс»
— 2015 (аренда) «Велу» (Риу-Клару)
— 2015 — н. в. (аренда) «Кайрат». 

fckairat.kz

Комментарии

Комментировать могут только авторизованные пользователи, или зарегистрируйтесь

...или войдите через аккаунт соцсети

  • для Алма-Ата:«Сможет,может и поможит. Жалко Сиссей не в форме.»

    На Сиссея жалко смотреть .У парня черная полоса .Как бы там ни было ,его нужно оставлять в Кайрате ,ибо такие футболисты с тяжелой спортивной судьбой себя еще покажут .Покажут вдвойне .Только нужно доверять и поддерживать Ответить

    • 28 марта 2015, 20:40
    • Туркестан
    • 1723 записи
    • 3855 дней на портале
  • Наконец-то мое желание осуществилось .Большой респект Кайрату Советаевичу .Человек с нестандартным мышлением ...Вот таких вот легов надо брать "необкатанных " все еще в Европе жаждущих попасть в топ -чемпионаты через Казахстан .Теперь остается лишь следить за карьерой этого бразильца и пожелать ему удачи .Ответить

    • 28 марта 2015, 20:30
    • Туркестан
    • 1723 записи
    • 3855 дней на портале
  • Озимизде жастар жок па ? Тупость .Ответить

    • 28 марта 2015, 20:11
    • Алматы
    • 8307 записей
    • 4024 дня на портале
  • для кайрат #1:«Рахмет Шымкенттик бауырым.Саганда соны тилимин мен!!!Шыныменде коп азаматтармен азаматшалар Казак тилинде жазуга учлама алде Орысша жазганын мактан кореме билмимин коби орыс тилинде жазадыго.Дегенменде арбир Казакстандык азаматтармен азаматшалардын оз еркиго кай тилде жазсада.Озимиз-ак казак тилинде жаза берик баска акыл айтай-ак!!!»

    Мен солтустык Казакстаннанмын.Орысша жазган себебым казакша арыптер планшетта жок жане Т9 пен орысша гана жаза аласын.Ал сен казакшада да жаза алмайсын.Го ол не деген соз?.Гой деп жазылады.Бырыншы казакша дурыстап жазып уйренып аындар,содан кейын баскаларга бырдене айтындар!Ответить

    • 28 марта 2015, 19:42
    • Астана / Нур-Султан
    • 1042 записи
    • 3941 день на портале
  • для кайрат #1:«Рахмет Шымкенттик бауырым.Саганда соны тилимин мен!!!Шыныменде коп азаматтармен азаматшалар Казак тилинде жазуга учлама алде Орысша жазганын мактан кореме билмимин коби орыс тилинде жазадыго.Дегенменде арбир Казакстандык азаматтармен азаматшалардын оз еркиго кай тилде жазсада.Озимиз-ак казак тилинде жаза берик баска акыл айтай-ак!!!»

    Ананнын ак сутимен дарыган оз ана тилинде сойлеуге намыстанган адамды казах деп есептеуге болмайды. Мухтар Шаханов айткандай ондайларды "мангурт" дейди. Озге тилдин барин бил,,оз тилинди курметте.-деген.Ответить

    • 28 марта 2015, 18:01
    • Шымкент
    • 4457 записей
    • 3364 дня на портале
  • Сможет,может и поможит. Жалко Сиссей не в форме.Ответить

    • 28 марта 2015, 18:00
    • Алматы
    • 4561 запись
    • 4018 дней на портале
  • для Bizhanov Zhandos:«Я буын биздин елге легионерлер кариерасын аяктау ушин келетин еди казир Астана мен Каираттын аркасында легионерлер кариерасын бастау ушин келип жатыр биздин елге куанарлык жаит »

    Талантты, болашагы барларымен 4-5 жылга келисим жасау керек. Мыкты камандалар куда туссе жаксы багасына сату керек.Ответить

    • 28 марта 2015, 17:53
    • Шымкент
    • 4457 записей
    • 3364 дня на портале
  • для Кыпшак:«Атыраулык бауырым казакша жазганын ушин, сенин ар кам-на бир бал берип отырмын. Жарайсын осылай оз ойынды ана тилинде копшликке айтып отыр. Откен мейрамынмен бауырым! Уй ишинде,туган туыстарын аман болып наурыздан наурызга аман есен жете берсин!»

    Рахмет Шымкенттик бауырым.Саганда соны тилимин мен!!!Шыныменде коп азаматтармен азаматшалар Казак тилинде жазуга учлама алде Орысша жазганын мактан кореме билмимин коби орыс тилинде жазадыго.Дегенменде арбир Казакстандык азаматтармен азаматшалардын оз еркиго кай тилде жазсада.Озимиз-ак казак тилинде жаза берик баска акыл айтай-ак!!!Ответить

    • 28 марта 2015, 17:51
    • Атырау
    • 482 записи
    • 3368 дней на портале
  • Я буын биздин елге легионерлер кариерасын аяктау ушин келетин еди казир Астана мен Каираттын аркасында легионерлер кариерасын бастау ушин келип жатыр биздин елге куанарлык жаит Ответить