...или войдите через аккаунт соцсети

Зарегистрироваться Забыли?

Футбол


30 июля 2016 (01:33)

«Селтик» — «Астана» в прямом эфире покажет «Казахстан»

«Селтик» — «Астана» в прямом эфире покажет «Казахстан»

В ночь со среды на четверг в 00:45 в Глазго состоится ответный матч третьего отборочного раунда Лиги Чемпионов между шотландским «Селтиком» и казахстанской «Астаной», пишет Sports.kz.

В прямом эфире эту встречу можно будет посмотреть на телеканале «Казахстан». 

sports.kz

Комментарии

Комментировать могут только авторизованные пользователи, или зарегистрируйтесь

...или войдите через аккаунт соцсети

  • Удачи Астане .Ответить

    • 31 июля 2016, 10:22
    • Бендеры
    • 554 записи
    • 3043 дня на портале
  • Благодарим "Казахстан" за прямое включение квалификации ЛЧ!Ответить

    • 30 июля 2016, 22:56
    • 30290 записей
    • 4462 дня на портале
  • для Город на Иртыше:«Ребята теперь от наших мало что зависит! Картинку будет давать шотландская сторона. Наши же просто поднимут сигнал чтобы ловить и все! »

    неге телекоментаторлар студиядан жургизеди гой ойынды.Олар ойын кезинде футбол эксперти болмай тек кана ойынды жургизсин.А то оларда сол кезде дал сени мен мен сиякты экраннан футбол карап отырып,киын саттерди талкылып отырады,мысалга офсайд болды ма алде жок па? немесе нарушения болды ма алде жокпа деген сиякты нарселерди оздеринше талкылып кейде футбол корермендери алдына отка май гандай саттерди шыгарып,арты бос айкай шуга себепкер болады.Олардын ен негизги миндети арине ойынды тикелей аланнан жургизген жаксы енди оныда тусинуге болады,ол ушин теле коментаторлар мен тусиру тобы сол калаларга барып оз жумысын жургизулери кажет,ал оган каржада жок шыгар,сол себепти теле экраннан халыкка хабар жургизеди,сол себепти алдын ала телефон аркылы болсада ойынга катысатын ойыншылардын тизимин алып.сол бойынша ойынды жургизу керек кой.Биздикилер ойын сатинен гори кобине ойын командаларынын корсеткиштерине коп ман береди,бурын канша рет кездескен,канша рет женген тагысын тагыларга.Оларда карап отырганда керек нарсе,бирак негизинен бизге кереги ойын саттери,сол аландагы саттер ганаОтветить

    • 30 июля 2016, 13:49
    • Атырау (Гурьев)
    • 50 записей
    • 3475 дней на портале
  • Ребята теперь от наших мало что зависит! Картинку будет давать шотландская сторона. Наши же просто поднимут сигнал чтобы ловить и все! Ответить

    • 30 июля 2016, 13:34
    • Павлодар
    • 83 записи
    • 3064 дня на портале
  • Рахметтен баска айтарымыз жок Казахстан теле кампаниясына.Ответить