Aлиko
к записи "«Кайрат» вышел в полуфинал Кубка Казахстанадля A.S.:«Исламхан жарайсын бауырым! Осы алган бетиннен тайма. Болашагын бар футболист екенин коринип тур. Атыраудын корганысын бир ози киратты деседе болады. Кайраттын жалпы сонгы кездеги ойындары унап жур. Оте куантарлык. Саттилик тилеймин!»...":
коз-тилден аман болсын! тамаша ойнады